X
تبلیغات
رایتل
سه‌شنبه 3 خرداد‌ماه سال 1390
توسط: علی

وقایع اتفاقیه - سال 1390

دو ماه بیشتر بود که ننوشته بودم - هر از چندی دچار این قبضها می شود - نمونه اش را می توانید در وبلاگ شخصی ام ببینید که به مدت سه سال بی نوشتاری رهایش کردم- علت ؟ خودم هم نمی دانم شاید لزوم قبض به دلیل پر شدن جهت بسط و نشر مطالب بوده باشد . علی ایحال الزام آور است که بنگارم .....


در  این دو ماهه چه گذشته :

از دفتر که کماکان بدون مدیرکل امور در جریان است و خدا انشاءاله به روح و جسم آقای ابولقاسمی سلامتی عنایت کند که خستگی ناپذیر به فرایندها رسیدگی می کنند .

اما وقایع دفتر :

آقای رجایی - خانم حیدری - آقای کاشی و آقای رضاخانی به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند و آقای حجتی هم به مرکز سنجش تشریف بردند .

آذربایجانشرقی : در این استان آقای جعفری امسال به افتخار بازنشستگی نائل می شوند و آقای نوذری هم در کنار ایشان و آقای دروگری به امورات می پردازند .

آذربایجانغربی : دفتر بودجه به آقای گلستانی به جهت فوت مادرشان تسلیت عرض می کند(  دو روز قبل مادرشان را از دست دادند ) - ایشان در حال حاضر عهده دار بودجه استان هستند و جناب آقای دیلمقانیان و مهندس قنبری به سلامتی به حوزه دیگری تشریف بردند که انشاء اله خدا حفظشان کند .

اردبیل : آقای جهان پناه به افتخار بازنشستگی نائل شدند و در حال حاضر آقای آقامحمدی عهده دار بودجه هستند .

اصفهان : الحمداله در این استان جناب زمانی و حق شناس در کمال صحت و سلامت به سر می برند .

البرز : دوستان البرز اداره کل را جابجا کردند و اداره جدیدشان در بهترین نقطه کرج است .

خسته نباشید آقای معدنی پور و ملکان و دهقان البرز .

ایلام : کماکان اوضاع و احوال امن و امان بوده و آقایان داودیان و عارفی و فیض الهی مشغول هستند .

بوشهر : آقایان رضایی و جعفری نیز در کمال آرامش هستند و

چهارمحال و بختیاری : حاج آقا اسکندری امسال در سال آخر خدمت خود به سر می برند و انشاء در سلامتی باشند .

خراسان جنوبی : بالاخره پس از سالها کارشناس مسئولی آقای انصاری رئیس بودجه شد و آقای بدیعی نیز به  بودجه استان اضافه شده اند  ( خانم ریحانی جهت امر خیر به مرخصی رفتند )

خراسان رضوی : حاج آقا رفیعی با مجموعه همکارانشان ( آقایان توکلی فرد و شریفی ) علاوه بر حوزه بودجه در زمینه فناوری و آمار آنقدر طرحهای ابتکاری داشتند که در این خلاصه نمی گنجد .

خراسان شمالی : آقای رضایی کماکان دست تنهاست .

خوزستان : در زمینه فناوری و سرعت ارسال اطلاعات به وزارتخانه کار آقایان آروین و کامیاب فر و  کیانی ستودنی است .

زنجان : فعلا ناصراحمدی دست تنهاست

سمنان : آقای خیرخواه و آقای کلاهدوزی نیز به امورات استان رسیدگی می کنند و انشاءاله که تغییرات مدیریتی استان موجب بهتر شدن اوضاع بودجه آنان شود .

سیستان و بلوچستان : بر حسب شنیده ها فعلادر خدمت  حاج آقا حیدری هستیم ( از آینده هم کسی خبر ندارد ) آقای افروزه و آقای ملاشاهی نیز کماکان مشغول هستند .

شهرتهران : خانم حسین نیا و خانم ابراهیمی در این استان علیرغم همه مشکلات به کار مشغول هستند انشاءاله که مشکلات این استان با حضور آقای یزدیخواه هرچه سریعتر برطرف شود .

شهرستانهای تهران : آقای غرقی و علایی در کنار خانم مختاری توانستند به سلامتی بودجه این اداره کل را پس از انفکاک البرز انجام دهند .

فارس : آقای امیری و حسینی و خانم عبدالهی با پر منطقه ترین استان کشور دست و پنجه نرم می کنند .

قزوین : آقای آهنی - افشار و خانم فلسفی نیز در استان مشغول هستند .

قم : به جمع آقای سالار رضایی و محسن آقامیری یک دوست قدیمی اضافه شده که نامش علی نیکپور است . اگر ملاقاتش کنید از محضرش خسته نمی شوید .

کردستان : آقای اخوان هم که معرف حضور همه دوستان هست و در این استان در کنار مسعود زارعی کماکان به نوآوری در زمینه پرداخت متمرکز و فناوری می پردازند .

کرمان : در این دو ماه موسی افضلی ( دوست خوبم ) بسیار دچار فراز و نشیب شد . در ایام عید زیارت مشرف گردید و در روز معلم به عنوان فرهنگی نمونه استان انتخاب شد .اما در روزی که عازم تهران بود بیماری کهنه گریبانگیرش شد و اجازه حرکت را از او سلب کرد . عارضه ای که کماکان او را رها نکرده است ( انشاء اله در این روز عزیز خداوند سلامتی به ایشان عطا کند ) .و خسته نباشید مضاعف هم به کارشناس مسئول بودجه خانم میروزیری که امورات استان را لنگ نگذاشتند .

کرمانشاه : آقای عسگری که از پیشکسوتان هستند ( من تصور کنم که امسال سال آخر خدمتشان باشد ) و در این راستا بیشتر آقای ثابتی را درگیر امورات می کنند .و پیمان موسوی هم که پی گیر فناوری بودجه است .

کهگیلویه و بویراحمد : تغییرات آقای جاویدی در استان ملموس است خسته نباشید به ایشان و آقای نیک پی -  اما از کارشناس مسئول محترم استان آقای دولتخواه بی خبرم اگر بازنشست شدند خدا به همراهشان .

گلستان : آقای مصطفی لو و آقای سقایی مشغول انجام امورات هستند و چندی است از منصورخان خانزاده خبری نداریم و

گیلان : به جمع آقایان محمدی و پسند دوست خوبی اضافه شده به نام آقای موحد که امورفناوری بودجه را انجام می دهد .

لرستان : این سید موسوی ( دوست خوبم ) اولا دست تنهاست . دوما سالی سه چهار بار نائب زیاره همه همکاران در عتبات و عمره هستند .

مازندران :حاج آقا یونسی ( که سنوات آخر خدمت را سپری می کنند ) به سلامتی پسرشان را رخت دامادی بر تن کردند ( و البته عذر تقصیر که علیرغم دعوت ما تقصیر خدمت داشتیم ) و همینطور بهنام کرمانی که در استان یک نفری می فناورد .

مرکزی : از این استان اگر بنویسم پارتی بازی می شود . فقط خسته نباشید به آقای گواری و قاری همشهریان اصالتم .

هرمزگان : عباس آقای کریمی ( که الحمداله امسال هم در خدمتشان هستیم ) به همراهی دوستم حسن جراره و خانم صابری کماکان پر تلاش هستند .

همدان : ما تو این سه - چهار ماهه هر چقدر منتظر بودیم آقای نوری نیامد ( علتش را خودش می داند و در جلسه استانها حضوری خواهم گفت ) خسته نباشید به ایشان و علی آقای حبیبی .

یزد : علی آقای دهقان به همراه حاج آقا خواجه سروی کماکان امورات موفق ترین استان در زمینه تحصیلی را می گردانند .

نظرات (2)
احمدتوکلی فر
چهارشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 01:42 ب.ظ
باسلام وخسته نباشیدوباتشکرازاطلاع رسانی کشوری اداره بودجه
امتیاز: 0 0
وروجک
دوشنبه 30 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 12:02 ب.ظ
...............
خواستم بگم
دیدم اینم گفته نشه بهتره
بی خیال
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد